Meat and derivatives
152 Foods
| Eatable percent | 100% |
|---|---|
| Calories (kcal) | 402kcal |
| Protein (g) | 12.6g |
| Lipids (g) | 39.1g |
| Carbohydrates (g) | 0g |
| Fiber (g) | 0g |
| Tiamine (mg) | 0.42mg |
| Riboflavin (mg) | 0.17mg |
| Niacin (mg) | 2mg |
| Vitamin C (mg) | 0mg |
| Vitamin A (mg) | 0mg |
| Calcium (mg) | 6mg |
| Iron (mg) | 1.4mg |
| Sodium (mg) | 0mg |
| Phosphorus (mg) | 150mg |
| Zinc (mg) | mg |