Meat and derivatives
152 Foods
| Eatable percent | 100% |
|---|---|
| Calories (kcal) | 370kcal |
| Protein (g) | 22.8g |
| Lipids (g) | 31g |
| Carbohydrates (g) | 0g |
| Fiber (g) | 0g |
| Tiamine (mg) | 0.22mg |
| Riboflavin (mg) | 0.17mg |
| Niacin (mg) | 5.6mg |
| Vitamin C (mg) | 0mg |
| Vitamin A (mg) | 0mg |
| Calcium (mg) | 108mg |
| Iron (mg) | 0.8mg |
| Sodium (mg) | 87mg |
| Phosphorus (mg) | 184mg |
| Zinc (mg) | mg |