Meat and derivatives
152 Foods
| Eatable percent | 0% |
|---|---|
| Calories (kcal) | 335kcal |
| Protein (g) | 21g |
| Lipids (g) | 27.7g |
| Carbohydrates (g) | 0.4g |
| Fiber (g) | 0g |
| Tiamine (mg) | 0.77mg |
| Riboflavin (mg) | 0.18mg |
| Niacin (mg) | 4.1mg |
| Vitamin C (mg) | 0mg |
| Vitamin A (mg) | 0mg |
| Calcium (mg) | 9mg |
| Iron (mg) | 2.4mg |
| Sodium (mg) | 0mg |
| Phosphorus (mg) | 176mg |
| Zinc (mg) | mg |