Meat and derivatives
152 Foods
| Eatable percent | 0% |
|---|---|
| Calories (kcal) | 785kcal |
| Protein (g) | 3.2g |
| Lipids (g) | 85.9g |
| Carbohydrates (g) | 0g |
| Fiber (g) | 0g |
| Tiamine (mg) | 0.23mg |
| Riboflavin (mg) | 0.17mg |
| Niacin (mg) | 2.7mg |
| Vitamin C (mg) | 0mg |
| Vitamin A (mg) | 0mg |
| Calcium (mg) | 7mg |
| Iron (mg) | 1.1mg |
| Sodium (mg) | 22mg |
| Phosphorus (mg) | 22mg |
| Zinc (mg) | mg |