Meat and derivatives
152 Foods
| Eatable percent | 0% |
|---|---|
| Calories (kcal) | 258kcal |
| Protein (g) | 29.5g |
| Lipids (g) | 15.6g |
| Carbohydrates (g) | 0g |
| Fiber (g) | 0g |
| Tiamine (mg) | 0.46mg |
| Riboflavin (mg) | 0.3mg |
| Niacin (mg) | 3.9mg |
| Vitamin C (mg) | 0mg |
| Vitamin A (mg) | 0mg |
| Calcium (mg) | 12mg |
| Iron (mg) | 1mg |
| Sodium (mg) | 77mg |
| Phosphorus (mg) | 174mg |
| Zinc (mg) | mg |