Meat and derivatives
152 Foods
| Eatable percent | 0% |
|---|---|
| Calories (kcal) | 354kcal |
| Protein (g) | 22.4g |
| Lipids (g) | 29.4g |
| Carbohydrates (g) | 0g |
| Fiber (g) | 0g |
| Tiamine (mg) | 0.25mg |
| Riboflavin (mg) | 0.2mg |
| Niacin (mg) | 4.3mg |
| Vitamin C (mg) | 0mg |
| Vitamin A (mg) | 0mg |
| Calcium (mg) | 100mg |
| Iron (mg) | 0.8mg |
| Sodium (mg) | 77mg |
| Phosphorus (mg) | 138mg |
| Zinc (mg) | mg |