Meat and derivatives
152 Foods
| Eatable percent | 0% |
|---|---|
| Calories (kcal) | 261kcal |
| Protein (g) | 31.2g |
| Lipids (g) | 15.1g |
| Carbohydrates (g) | 0g |
| Fiber (g) | 0g |
| Tiamine (mg) | 17.12mg |
| Riboflavin (mg) | 1.68mg |
| Niacin (mg) | 10.4mg |
| Vitamin C (mg) | 0mg |
| Vitamin A (mg) | 27mg |
| Calcium (mg) | 35mg |
| Iron (mg) | 1.4mg |
| Sodium (mg) | 785mg |
| Phosphorus (mg) | 219mg |
| Zinc (mg) | mg |